حمل و نقل دریایی و حمل بار با کشتی توسط شرکت بین المللی شنل | transemartlogistics

هنگامی‌که صحبت از حمل‌ونقل دریایی به میان آید، دیگر نگران چالش‌های آن نباشید چرا که گروه بین‌الملل نسیم اطلس می‌تواند در هر مرحله از حمل، بسته‌بندی و تحویل به شما کمک کند. هر کالای صادراتی یا وارداتی باید از بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی ممکن برخوردار باشد. در واقع بسته بندی در حمل و نقل دریایی یک ضرورت است که اگر درست انجام شود نه تنها ایمنی محصول را حفظ می کند؛ بلکه بر کاهش هزینه ها، ارتباطات و حتی بازاریابی محصولات نیز تاثیر می گذارد. با توجه به پیشرفت علم و گذر زمان، بشر توانسته روش های حمل و نقل را تسریع بخشد و آن را در زمینه‌ های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بشناساند.

کشتی‌های خطوط نامنظم (ترامپ):

کشتی‌ها به دلیل ظرفیت بار زیادی که دارند، با حمل حجم عظیمی ‌از بار با یک وسیله نقلیه باعث کاهش آثار زیست ‌محیطی می‌شوند. این نوشته در مقالات باربری ارسال شده و با حمل و نقل دریایی برچسب گذاری شده است. این کشتی‌ها بر روی خطوط دریایی خاصی حرکت نمی‌کنند و حمل دریایی بار را به هرجایی که صاحب کالا درخواست دهد انجام می‌دهند. بزرگترین مزیت این است که می توانید اقلام بزرگتری را که شامل مبلمان یا حتی وسایل نقلیه است در مسیرهای دریایی حمل کنید. حمل و نقل دریایی چندین گزینه مختلف حمل و نقل را ارائه می دهد که شامل برداشتن یک کانتینر کامل یا تقسیم بین چندین بار مختلف است. در این بخش قصد داریم تا به معرفی محدودیت ها و معایب حمل و نقل دریایی بپردازیم.

برنامه هفتگی حمل دریایی کالا بین بنادر جبل علی امارات به چابهار و بندرعباس هفته دهم سال 2023

حمل و نقل دریایی و حمل بار با کشتی توسط شرکت بین المللی شنل | transemartlogistics بعدها که آهن و فولاد کشف گردید کشتی های بخار و شناور های فولادی جای بلم های چوبی را گرفت و صنعت باربری دریایی وارد دوره جدیدی https://www. transemartlogistics.com از پیشرفت شد. 🟢شما می‌توانید کالای موجود در یک کشتی را با استفاده از این محصول دسته بندی کنید. این روش که با نام روش حمل منظم نیز شناخته می‌شود، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و تنها در یک مسیر از پیش تعیین شده به حرکت در می‌آید. یک سامانه جامع حمل و نقل و لجستیک کالاست که حاصل ۲۰ سال تجربه و تخصص گروهی از کارشناسان فعال در زمینه های مختلف می باشد.

دموراژ کانتینر

کانتینرها قابلیت حمل برای هرنوع از محموله‌هایی که طبق قوانین حمل و نقل مجاز هستند را دارند، استفاده از کانتینر هزینه حمل و نقل بین المللی را به خصوص در حمل به روش دریایی به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. یکی از ویژگی های مهمی که حمل بار از طریق دریا دارد، این است که شما می توانید محموله های سنگین و با حجم زیاد را در کانتینر های مجهز و با کشتی به کشور مقصد ارسال کنید. بنابراین حمل دریایی نسبت به حمل زمینی و هوایی ظرفیت حمل بار بیشتری دارد و این موضوع برای محموله های ماشین آلات و دستگاه های سنگین بسیار اهمیت دارد.

  • محصولاتی که قرار است وارد بازارهای جهانی شوند باید به نحوی باشد که بتواند مشتری را به خود جذب کند.
  • این معیار باوجوداینکه ابهامات زیادی را درباره تعیین مسئولیت‌ها برطرف کرده ولی تبصره‌های خاصی هنوز در لایه‌ای از ابهام است.
  • این مزایا در مقایسه با سایر روش های حمل‌و‌نقل اعم از حمل‌و‌نقل زمینی یا حمل‌و‌نقل هوایی بیشتر و مشهودتر هستند.
  • هزینه حمل بار با کشتی مانند سایر شیوه‌های حمل و نقل، بستگی به عوامل مختلفی دارد.
  • این روش تا حدود زیادی بدون خطر است و تقریبا در همه موارد به کالا آسیب نمی رسد، به علاوه که شرکت های بیمه با بیمه کردن کشتی های باربری خطر حمله به این کشتی ها را تا حدودی پوشش می دهند.
همان طوری که گفته شد روش های متعددی برای جابه جایی کالاها و حمل و نقل آن ها وجود دارد؛ اما باید بگوییم که حمل با کشتی در کنار امنیت فوق العاده ای که دارد یکی از ارزان ترین روش های جابه جایی کالاها محسوب می شود. در واقع شیوه درست حمل با کشتی باعث شده تجارت بین المللی در کشورمان افزایش یابد و همین امر سبب توسعه صادرات کالاهای دریایی شد‌ه است. علاوه بر این باید بگوییم که حمل با کشتی در سطح بین المللی به دلیل تأثیر گذاری بسیار زیادی که در قیمت تمام شده کالاهای جابه جا شده دارد در تجارت آزاد و رقابتی بسیار حائز اهمیت است. حمل با کشتی یکی از مرسوم ترین و مقرون به صرفه ترین روش های حمل بار دریایی است.