دوربین مداربسته ایران

جابجا می شود، باید این میزان را تا 4k بالا ببرید. خرید دوربین مدار بسته از لحاظ کیفیت در اولویت اول به میزان جزئیات لازمه شما دارد. اگر می خواهید که تصاویر با جزئیات دقیق تری مشخص باشند، باید از لنزی که قابلیت بزرگنمایی بیشتر دارد، استفاده کنید تا اطلاعات واضح تری را در اختیار شما قرار دهد. این دوربین ها از نظر ظاهر مشابه دوربین های دام هستند، اما با این تفاوت که قابلیت چرخش دارند و بسیار پیشرفته تر می باشند. در تصویر بالا نمونه ای از این نوع فیش نشان داده شده است. در سیستم آنالوگ کم و کیف تصویر با TV line نشان داده میشود و وضوح تصاویر آن هم ۰.۵ است که نشانگر پایین بودن رزولوشن تصویر در این نوع دوربینهاست. مجید شهیدی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اتفاقات رخ داده در حاشیه رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی اظهارداشت: در تمام مسابقات مهم افرادی که عاشقانه به قهرمانان کشورشان لطف دارند رفتارهایی خارج از عرف انجام میدهند که علاقه خود را نشان دهند.

به این ترتیب برای مشاهده تصاویری که دوربین مداربسته بی سیم برای شما میفرستد دیگر نیازی به DVR نیست و به راحتی با نرمافزاری که نصب کرده اید میتوانید تصاویر دریافت شده را بطور زنده مشاهده کنید. بعضی از دوربین های مدار بسته بیسیم، در بسته بندی خود، گیرنده دارند که با وصل کردن این گیرنده از طریق پورت USB به کامپیوتر میتوانید تصاویر زنده را مشاهده کنید.این دانگل بسیار شبیه به همان فلشی است که برای انتقال داده استفاده میکنید. به طور معمول نصب و کابل کشی دوربینه های مدار بسته از طریق اتاق زیر شیروانی انجام می شود. اما بعضی افراد نیز, ترجیح می دهند که آنها را در یک مکان امن تر مانند قفسه بندی، پنهان در گنجه یا حتی در اتاق زیر شیروانی خود قرار دهید. سیم های برق و تصویری دیوار را به اتاق زیر شیروانی می رسانند تا محل مورد نظر دوربین قرار بگیرد و از یک سوراخ کوچکی در پشت دیوار نصب شود.

در ساختمانهای اداری نصب دوربین در نقاط گستردهتری انجام میشود، چرا که در مکانهای اداری تردد بیشتر و تأمین امنیت آنها دشوارتر است. و سعی کنید یکبار هزینه کنید و به اصل آینده نگری پایبند باشید سیستمی را انتخاب کنید که قابل ارتقا و گسترش باشد چون اکثر دوربین های مداربسته عمری کوتاه دارند و در آینده ای نسبتا نزدیک نیاز به تعویض یا ارتقا آنها حس میشود پس از کارشناسی های لازم نوع تکنولوژی مربوطه، نوع دوربین ها، کیفیت دوربین ها و ضبط کننده، تعداد دوربین ها و … حساسیت نوری: این عبارت به معنی تعیین حداقل میزان نوری است که دوربین مدار بسته شما در آن محدوده قادر به ضبط تصاویر و فیلمهای باکیفیت است.

در شرکت موج گستران رادیس ما افتخار میکنیم که یکی از ارائهدهندگان خدمات کنترل دوربین مداربسته هستبم و به شما کمک میکنیم تا کسبوکار خود را ایمن و امن نگاه دارید. یکی دیگر از کاربرد های نصب دوربین مداربسته دام برای نظارت بر محل کار است . دوربین های بی سیم، سیمی، Dome و دیگر انواع دوربین ها، بستگی به نوع نیاز شما کاربرد پیدا می کنند. بهتر است یک جلسه ملاقات حضوری در محل مورد نظر با نصاب دوربین ها ترتیب داده تا حین بازدید و کارشناسی و برآورد هزینه ها، داده های لازم را با او در میان گذاشته و آماده شنیدن پیشنهادات فرد مورد نظر باشیم. این دوربین ها، سنسورهای حرکتی و تشخیصی دارند. به عمل حفاظت و حراست از داراییها یا افراد که بهوسیله گماشتن فردی ویژه برای این امر صورت بگیرد نِگَهبانی یا حِراسَت گفته میشود.روز حراست و نگهبانی در تقویم شمسی ۲۲ تیر ماه مصادف با روز گرامیداشت شورای نگهبان تعریف گردیده است. افراد ناکار آمدی که تسلط کامل به نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته ندارند غیر مستقیم به جیب ما ضرر خواهند زد .. پس با توجه به حساسیت پروژه حتما تایید صلاحیت فنی را از فرد مجری به عمل آورید.

در زمانی که دوربین های مدار بسته خود را به دیوار متصل کردید زمان سیم کشی برق و راهی برای اتصال به دستگاه DVR است. زمانی که دوربین های مداربسته خود را به دستگاه DVR متصل کردید نوبت به آن میرسد که دستگاه DVR خود را به مونیتور متصل کنید. همانطور که گفتیم به کارگیری نیروی انسانی از سوی کارفرما دارای هزینه های بالایی می باشد و کارفرما می تواند با تهیه و خرید دوربین های نظارتی و امنیتی به طور نامحسوس از هر مکان و از هر نقطه از دنیا محل کار خود را توسط دوربین پایش نماید. اولین قدم برای نصب دوربین مداربسته، شناسایی دوربین امنیتی مناسب است. دلیل این کار جلوگیری از از بین رفتن سیم ها بر اثر قرار گرفتن در مجاورت هوا، رطوبت، آفتاب و دیگر موارد است. با رعایت کردن این موارد مشکلی به وجود نخواهد آمد.

به طور کلی مراحل نصب دوربین مداربسته به دو دسته تقسیم می شوند. اما به خاطر بستری که برای انتقال دادن تصاویر دارد، در دسته بندی انواع دوربین مداربسته آنالوگ قرار میگیرد. مراحل نصب و راهاندازی دوربین مدار بسته اچ دی سی وی آی همانند سایر دوربینهای مداربسته آنالوگ قدیمی ساده و بدون ایجاد تغییر در ساختار آن صورت میگیرد. آشنایی با مراحل نصب دوربین مداربسته برای استفاده صحیح و بهینه از این تجهیز بسیار مهم است. اولین دغدغه ای که خریداران پس از تصمیم گیری در مورد تجهیز کردن محیط خود به دوربین مداربسته دارند اطلاع از قیمت تجهیزات نظارتی و برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته است. گزینه ENTER یا Log In را انتخاب کرده و تصاویر را بر روی گوشی موبایل خود مشاهده کنید. دوربینهای مداربسته ممکن است برای مشاهده فضاهای سرپوشیده و داخلی ساختمانها استفاده شوند و یا در برخی از مواقع بر حسب نیاز در فضای خارج محیطی و در مکانی رو باز نصب شود. برخی دیگر تصاویری از صفحه مربوط به ساعات کاری این مرکز خرید در گوگل ارسال میکنند، جایی که میگوید Amstor Center برای همیشه بسته شده است. ظرفیت هارد مورد نیاز باتوجه به تعداد دوربین ها ، حجم تصاویر گرفته شده(که متناسب با کیفیت افزایش می یابد)، مقدار ساعات تصاویر ضبط شده و تعداد روز های نگه داشتن آنها ، محاسبه می شود.

Axis راه حل های نظارت تصویری را ارائه می دهد شامل دوربین های شبکه و رمز گذار، نرم افزار مدیریت فیلم و تجزیه و تحلیل و مقیاس پذیری و یکپارچه سازی است. بنابراین بهترین وضوح تصویری است که با لنز و سنسور مطابقت داشته باشد، در غیر این صورت وضوح از بین می رود و تصویر با کیفیت بسیار پایینی ضبط می شود. زیرا برای دیدن ویدیوها بصورت زنده و یا فیلم های ضبط شده در هارد دیسک دوربین ها به آن نیاز دارید. این نوع دوربین ها این قابلیت را دارند که با وارد کردن آدرس IP دوربین در مرورگر؛ در هرجایی که باشید به تصاویر زنده این دوربین دسترسی داشته باشید. به این ترتیب راحتتر میتوانید از حضور این دوربینها در فضاهای بسیار دور از دسترس بهرهمند باشید. دوربین مداربسته هایک ویژن فوق العاده باکیفیت ساخته شده است و حتی امکان کنترل از راه دور و حتی کنترل برخی از تجهیزات مانند درب های ورودی را نیز به شما می دهد. پایه های نیم دایره ای ، زاویه دید دوربین را مخفی می کنند؛ به این ترتیب سارقان نمی توانند زاویه مناسب برای دور ماندن از دید دوربین را تشخیص دهند.

زیرا در طی سالهای اخیر این تکنولوژی از رده خارج شده و جای خود را به سیستم های با کیفیت تری با وضوح HD-FULLHD-ULTRA HD- 4K-8K و یا سایت ncctv بالاتر داده اند. افراد باتوجه به نیاز خود می توانند دوربین هایی با قابلیت های متفاوت انتخاب کنند مثلا قابلیت تشخیص حرکت که می تواند برای افراد مفید باشد یا قابلیت دید در شب که برای کسانی که بیشتر تصاویر شب را نیاز دارند مناسب است . یکی از اصلی ترین نکاتی که در هنگام انتخاب دوربین باید به آن توجه کنیم، داشتن قابلیت دید در شب در آنها می باشد. داشتن اطلاعات کافی درباره دوربین های مدار بسته و شناخت آنها بسیار مهم می باشد و کمک زیادی به نحوه نصب آنها و طریقه راه اندازی انها کند. به زبان دیگر می توان گفت این دستگاه نقش سرور دوربین های مداربسته را بازی می کند. بعلاوه، این شرکت راهکارهای سیستمهای هوشمند ترافیک، خانه هوشمند و غیره را نیز ارائه میدهد.

خواهشمند است برای دریافت اطلاعات فنی و مشاوره نصب و تعمیر اجناس خریداری شده از سایت ها و یا فروشگاه های دیگر به هیچ وجه با این شماره و یا سایر شماره های شرکت تماس نگیرید و سئوالات خود را از فروشگاهی که کالاهای خود را از آنجا خریداری نموده اید بپرسید. در ادامه انواع پکیج هایی را که در فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته دی سی ای کالا مشاهده می کنید، بررسی می کنیم. یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین مراکز پخش و فروش انواع دوربین مداربسته بی سیم با کیفیت این شرکت تجاری می باشد که برای راحتی مششتریان سایت اینترنتی خود را راه اندازی کرده تا مشتریان از این طریق خرید خود را بدون دردسر انجام دهند و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

بعد از شناسایی ورودی ها و خروجی ها باید خروجی تصویر که قبلا معرفی کردیم, از طریق کابل تصویر RG59 (که دو طرف آن با فیش BNC اتصال خورده) به دستگاه DVRذخیره ساز تصویر, متصل کنید. دستگاه DVR را از طریق خروجی های تصویر به نمایشگر متصل کرده و سپس روشن کنید. به علاوه امکان انتقال تصاویر از طریق کابل RG59 تا حداکثر فاصله ۵۰۰ متر نیز بهینه شده است. ضمنا در مواردی که دوربین درون ساختمان نصب می شود معمولا کابل ها از درون داکت های پلاستیکی عبور داده می شوند. برای اینکار به کمک نقشه ساختمان بهترین راه برای سیم کشی را مشخص کنیم. به طور مثال اگر دوربین در بیرون ساختمان نصب می شود بهتر است از دوربین های دید در شب استفاده شود. سنسور تصویر استفاده شده ار این دوربین ساخت شرکت SONY می باشد و تصاویر شب این سنسور بسیار عالی می باشند.

پیشنهاد ما این است که قبل از خرید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن با یک مشاور فنی و کاردان در زمینه طراحی و نصب وراه اندازی سیستم مداربسته تماس گرفته ونیازهای خود را با او در میان بگذارید. از اعتبار فنی و تخصص فرد نصب کننده اطمینان حاصل کنید. همچنین در این بخش از مراحل نصب دوربین مداربسته، از داشتن نمایی خوب و منبع تغذیه ای پایدار که بتواند طول کابل ها را به حداقل برساند نیز اطمینان حاصل کنید. پس توجه به فراهم کردن موقعیت و شرایط مطلوب برای این دوربین نیاز است تا بتواند انتظارات فرد را به بهترین شکل ممکن برطرف کند. علاوه بر این دوربین های مداربسته ای که روی این بستر قرار می گیرند از دوربین های مداربسته ip که روی بستر کابل های شبکه قرار می گیرند، ارزان تر هستند. برای استفاده راحت تر سر بعضی از این کابل ها به پورت مورد نظر پیچ خواهد شد. در این مطلب نحوه نصب دوربین مداربسته آنالوگ به صورت گام به گام و ساده به شما آموزش داده خواهد شد. افزایش داده شد و تنها ایرادی که در ان زمان در نصب این دوربین های مداربسته وجود داشت این بود که دستگاه های ضبط تصاویر دوربین های مداربسته تا حد زیادی از نظر حجم ذخیره تصاویر دوربین مداربسته و همینطور قابلیت ها بسیار محدود بود.

این دوربین ها را معمولا در مکان های داخلی نصب می کنند و در صورت نیاز به نصب خارجی، با قرار دادن آن در یک کاور فلزی می توان از آن در مکانهای خارجی استفاده نمود. وجود یک دوربین مداربسته می تواند در محیط های مختلف میزان امنیت را به میزان چشمگیری افزایش دهد. تستر دوربین مداربسته چی بخرم برای خرید تستر های دوربین مدار بسته برخی نکات و عوامل هستند که بر میزان قیمت آن تأثیر دارد . دوربین ها و ابزاری که در این بخش به آن ها اشاره شد توسط دستگاه تستر دوربین مدار بسته به خوبی تنظیم و کنترل خواهند شد . ابزاری برای انتقال تصاویر از دوربین به نمایشگر یا دستگاه DVRذخیره ساز تصاویر را برعهده دارد. 4. هارد دیسک:در DVR قرار گرفته و وظیفه ذخیره تصاویر را برعهده دارد. 5. نمایشگر: وظیفه نمایش تصاویر را برعهده دارد. 2. منبع تغذیه یا آداپتور: وظیفه تغییر ولتاژ برق شهر (220ولت) به ولتاژ مناسب دوربین (معمولا 12ولت) را بعهده دارد. این سیم های برق را میتوانید به پریز برق معمولی وصل کنید و سر دیگر این سیم را به دوربین مدار بسته متصل کنید تا انرژی مورد نیاز خود را دریافت کند. پیش از اجرای مراحل نصب دوربین مداربسته، باید بدانید دوربین های امنیتی منزل، فروشگاه یا شرکت خود را در کجا نصب کنید تا کارایی آن به حداکثر برسد.