سقف کاذب کناف تصاویر انواع سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف تصاویر انواع سقف کاذب کناف

از نظر نحوه اجرای سقف کاذب کناف می توان آنها را به دو دسته یکپارچه و مشبک تقسیم قیمت سقف کاذب بندی نمود. سرعت اجرای بالا ، وزن کمتر ، قابلیت ترمیم آسان و در عین حال قیمت بالاتر و نیاز به اکیپ اجرایی متخصص و آموزش دیده از جمله ویژگی های نصب سقف کاذب کناف در مقایسه با سقف کاذب رابیتس و گچ و خاک می باشد. از دلایل دیگر استفاده از سقف کاذب می‌توان به سهولت و تنوع نورپردازی آن اشاره کرد.

  • اتاق خواب از جمله مکان هایی است که تاثیر فراوانی بر روی روحیه اشخاص می گذارد.
  • اجرای کناف در سقف آشپزخانه و به کار بردن نورپردازی آشکار و مخفی در آن باعث زیبایی بیشتر فضای آشپزخانه میشود.
  • این سقف کاذب نیز قیمت مناسبی دارد و با ترکیب سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) بسیار زیبا و به صرفه است.
  • حداقل ابعاد چهارتراش ها برای قطعات اصلی و فرعی باید به ترتیب برابر 60×40 و 40×40 میلیمتر باشد .
  • و انعطاف پذیری خود به سازه های ساختمانی داده است که هر روزه این تنوع بیشتر می شود.

ثبت درخواست رایگان در “خدمت از ما” به شما این امکان را می دهد که هزینه‌های خود را کاهش دهید و با کیفیت نصب مطلوب، ارزان‌ترین اجرای سقف کاذب را دریافت نمایید. این روزها متداول ترین سوالاتی که افراد در ارتباط با نصب سقف کاذب و قیمت سقف کاذب می‌پرسند به شرح زیر است. این قبیل سقف‌ها را سقف کاذب آسمان مجازی یا سقف کشسان می‌گویند، که بسیار متنوع و زیبا هستند و هر نوع طرح آسمان را که دوست داشته باشید با این سقف می‌توانید به فضای خانه‌تان اضافه کنید. سقف کناف فلتبوسیله ساختار پیچ شده توسط صفحات روکش داره گچی (سوراخ دار) به سقف اصلی متصل میشوند. همانطور که اشاره شد سقف کاذب پی وی سی نمای زیبایی را به ساختمان هدیه می دهند. جنس سقف کاذب پی وی سی از جنس پلاستیکی سخت (مستحکم) به نام پلی وینیل کلرایدتولید میشوند.

نصب سقف کاذب آکوستیک

برای همین شیارهای قائمی بر روی جان سازه فرعی T1200 تعبیه شده است که سازه های T600 از شیارهایی که وجود دارد به سازه های فرعی T1200 وصل شده و به دو قسمت تقسیم می کند. پس از آنکه سازه ای اصلی T3600 اجرا شد، این سازه ها با سازه های فرعی T1200 که بر سازه های اصلی عمود است، به یکدیگر وصل می شوند. پس در صورت اجرای لبه غیر باربر، اولین آويز بايد در فاصله حداکثر ۱۰ سانتیمتر از ديوار مورد اجرا واقع شود.

نحوه اجرای سقف کاذب چطوره؟

نصب سقف کاذب امکان اجرای نورپردازی های بسیار زیبایی را فراهم نموده و از این رو موجب افزایش زیبایی فضا می گردد. هزینه اجرای سقف کاذب برای اتاق خواب غالبا به صورت مترمربع ارائه می گردد. به طور مثال قیمت سقف کاذب کشسان با نورپردازی ویژه تقریبا دو برابر قیمت اجرای هر مترمربع از این سقف با نورپردازی ساده می باشد. قیمت سقف کاذب اتاق خواب رابیتس با طرح ساده کمتر از قیمت رابیتس کاری طرح دار می باشد. قیمت سقف کاذب پذیرایی همانند سایر سقف ها به نوع و جنس مصالح به کار رفته در ساخت آن وابسته می باشد. به طور مثال از بین انواع سقف کاذب سالن پذیرایی ، نوع چوبی آن از گرانترین انواع سقف كاذب محسوب می گردد.

هزینه های اجرایی و دستمزد از عوامل دیگر تاثیرگذار بر قيمت سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام محسوب می گردند. می توان گفت که مهم ترین عامل موثر در قیمت اجرای سقف کاذب ، جنس سقف و مصالح مصرفی در ساخت آن می باشد. هزینه اجرای سقف کاذب چوبی غالبا بیشتر از سایر انواع سقف های کاذب است. همچنین متراژ و اجرت نصب سقف کاذب نیز بر روی هزینه تمام شده موثر می باشند.