نصاب دزدگیر منزل – شرکت مهندسین هوشمند سازی کارن

پدال ها در فرآیند نصب دزدگیر اماکن ، در بانک ها و طلا فروشی ها بسیار کاربردی هستند. نصب دوربین مداربسته بعد از انتخاب دوربین های مداربسته از اهمیت بسیار فراوانی برای راه اندازی سیستم های امنیتی برخوردار است. اولین حالت که عموما در نصب دوربینهای مداربسته مورد استفاده قرار میگیرد، مدار آنالوگ یا اچ دی است.در این حالت دوربینها به وسیله کابلهای RG۱۱، RG۶، RG۵۹ متصل میشوند. در این مطلب تلاش کردیم آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته را به صورت مرحله به مرحله شرح دهیم تا با مطالعه آن بتوانید با کلیات فرایند نصب و راهاندازی آشنا شوید. در آخرین مرحله از نصب دوربین مداربسته باید تنظیمات نرم افزاری قسمتهای مختلف سیستم را انجام دهید.

برای مشاوره جهت نصب و راهاندازی و خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته میتوانید با رایکانت تماس بگیرید. محل اتصال BNC یا کانال های ورودی دوربین : برای دریافت تصاویر ارسالی از طرف دوربین ها از این پورتها اهمین نصب دوربین مداربسته استفاده می شود. نحوه اتصال این دوربین ها از طریق کابل های شبکه می باشد که در مدل های UTP و SFTP تولید می شوند. فیش بی ان سی (BNC) : فیش بی ان سی ابزار متصل کردن کابل ها ی تصویر به دستگاه های دی وی ار هستند این فیش های بی ان سی در دو مدل پیچی و پرسی به بازار عرضه می شوند. این دوربین ها توسط کابل های تصویر یا همان RG59 باید به دستگاه های های دی وی ار متصل شوند . نصب دوربین مدار بسته در محل های زندگی و کسب و کار یکی از نیازهای اصلی برای زندگی ما شهروندان شده است ولی لازم است به این نکته توجه کرد که نصب دوربین مدار بسته توسط هر فرد و یا تیمی که دارای تجربه و تخصص لازم در این حوزه نباشد جز هزینه های سربار فایده برای ماندن نصب دوربین مدار بسته یکی از تخصصی ترین کار در حوزه حفاظت و نظارت افزایش امنیت می باشد .

مطابق با آخرین .نظرات پلیس امنیت ملی در ایران لازم است است که برای تمام محلات زندگی و کسب و کار دوربین مداربسته نصب کرد ولی نصب این دوربین مداربسته باید به گونه ای باشد که بتواند چهره تمامی اشخاص و یا پلاک های ماشین ها به راحتی قابل تشخیص باشد. همانطور که شرح دادیم با نصب دوربین مداربسته داهوا، میتوانید هر نقطه از محیط پیرامون منزل را تحت کنترل و نظارت قرار داد. پارکینگ: یکی دیگر از نقاط پر تردد در منازل مسکونی، پارکینگها هستند که میبایست تحت کنترل و نظارت قرار گیرند. یکی دیگر از بهترین برند های دزدگیر اماکن و منازل دزدگیر برند کلاسیک است. برندهای ایرانی و خارجی مختلفی برای دزدگیرهای اماکن و منازل وجود دارند که هر یک دارای ویژگی های مخصوصی بوده و در رقابت با یکدیگر می باشند. شما برای این کار می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای خرید این سیستم ها برای شما انجام داده شود.

نصب دزدگیر اماکن در منزل

پنل مرکزیدزدگیر باید در مکانی نصب شود که ریموت کنترل آن حتی از پشت در ورودی نیز عمل کندو برد کافی داشته باشد. در صورتی که این مرحله را به صورت اصولی و با در نظر گرفتن نیازهای امنیتی ساختمان پشت سر بگذارید، تا سالها خیالتان از بابت امنیت ساختمان راحت خواهد بود. مشتریان آرینا به هیچ عنوان دچار چنین مشکلاتی نخواهند بود. در مرحله اول شما باید نقشه ی ساختمان را به دقت مشاهده کنید تا بتوانید محل کابل کشی ها را پیدا کرده و کابل کشی را آغاز کنید. برای انتقال تصویر شما باید حتما از اپلیکیشن های مخصوص دوربین مدار بسته برای انتقال تصویر استفاده کرده و آن ها را بر روی گوشی موبایل یا لپتاپ نصب کنید . نصب دوربین مدار بسته دارای مراحلی است که باید با دقت و با جزییات دقیق انجام شود . در مرحله ی بعد هنگامی که مراحل کابل کشی را به طور کامل وبا دقت انجام دادید شما می بایست همه ی تجهیزات مربوط به نصب دوربین را تست کنید تا از سالم بودنن همه ی آن ها مطمئن شوید که مبادا در هنگام نصب دوربین مدار بسته دچار مشکل شوید .

برای این امر میتوانید، یک قفل هوشمند بر روی درب ورودی واحد نصب نمائید تا افراد مجاز با استفاده از اثر انگشت، رمز، کارت و تلفن همراه هوشمند (از طریق بلوتوث) بتوانند درب را باز کنند. با وجود سکوهای نفت و گاز مسلماً افراد زیادی نیز در آن زندگی می کنند. دزدگیر اماکن، سیستمی است که به منظور شناسایی ورود افراد غیر مجاز به یک ساختمان یا مکان، استفاده می شود. از جمله مثل به روز بودن تجهیزات کلاس، تجربه و سابقه استادان مربوطه ، سرفصلهای ارائه شده و تطبیق آن با نیازهای آموزشی خود، تعداد افرادی که در هر کلاس حاضر میشوند، بهروز بودن آموزشها و…

بهترین شرکت نصاب دزدگیر اماکن

از دیگر قابلیتهای شگفت انگیز این محصول، پشتیبانی از حافظه داخلی ۲۵۶GB است که این امکان را فراهم میآورد که تصاویر تا مدت زمان محدودی بدون نیاز به دستگاه ذخیره ساز، درون حافظه داخلی ذخیره شوند. برخی از دوربین ها به تازگی دارای میکروفون های داخلی هستند که کیفیت خوبی را برای ضبط صدا از خود به نمایش می گذارند. برای نصب دوربین مدار بسته رعایت اصول ضروری است تا پروژه به بهترین شکل ممکن و با هزینه های مناسب و اقتصادی به صورت استاندارد پیش رود. در فروشگاه اینترنتی هایک لوک پکیج های اقتصادی آماده دوربین مدار بسته با تعداد دوربین های متفاوت با تخفیف های فوق العاده و برای نیاز های شخصی مشتریان آماده شده است . این سوییچ ها در مدل هایی با تعداد ورودی متفاوت تولید می شوند که در نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. سوکت شبکه : سوکت شبکه در انواع متفاوت تولید می شوند که برای اتصال کابل به دستگاه ، دوربین مدار بسته و سوییج مورد استفاده قرار می گیرند.

نصاب دزدگیر اماکن برای منزل

جزییاتی همچون تشخیص پلاک و یا تشخیص دقیق چهره که می تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. انتخاب کابل و فیش های دوربین نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند که باید به درستی انجام شوند . از همه مهم تر این است که این دزدگیرها بسیاری از مزایای سیستم های امنیتی که به صورت حرفه ای نصب می شوند را ندارند. همچنین نصب دوربین های نظارتی به مدیریت کمک می کند که بفهمند چه زمانی باید بر تعداد پرسنل خود اضافه کنند و از این طریق می توان بهره وری کل رستوران را در میان مدت افزایش داد. این تکنولوژی تقریبا منسوخ شده است و کارشناسان از آن استفاده نمی کنند. شرکت چشمان بیدار آریا به عنوان یکی از شرکت های طلایه دار در حوزه واردات فروش و تعمیر دوربین مداربسته اقدام به تولید دوربین مداربسته ایرانی با برند INFINITY نموده است است که در صورتی که شما نیاز به نصب دوربین مدار بسته داریم می توانید از این دوربین مداربسته استفاده نمایید.

سوییچ : برای اتصال دوربین های مدار بسته به دستگاه های غیر پی او ای لازم است تا دوربین ها را ابتدا به سوییچ های شبکه متصل کنید و سپس سوییچ را به دستگاه ان وی ار متصل نمایید. سیستم کلی دوربین های مدار بسته تحت شبکه برای نصب به این شکل است که دوربین ها به سوییچ و سوییچ به دستگاه ان وی ار متصل می شود. قیمت دوربین مداربسته بسیار وابسته به کیفیت دوربین مدار بسته و تعداد دوربین مدار بسته و محل نصب می باشد ، من از شما میخواهیم هنگامی که برای نصب دوربین مدار بسته می خواهید اقدام کنید حتماً حتماً از شرکت چشمان بیدار آریا استعلام قیمت بگیرید تا متوجه کمترین قیمت و بالاترین کیفیت باشید .

شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران

اگر شما بخواهید برای تعداد زیادی از دوربین ها کابل کشی انجام دهید ، همه ی این کابل ها را باید در یک مکان مشخص جمع کرده تا به دستگاه دی وی آر متصل کنید . شاید به این نکته توجه کرده باشید که اغلب پس از ورود به فروشگاه یا دفاتر اداری با جمله این مکان به دوربین مدار بسته مجهز شده روبرو شده میشوید. دوربین های مداربسته معمولا در محیطهای اداری و صنعتی با هدف نظارتی نصب می شوند.

نصب دوربین مداربسته در تهران

این مرحله، یکی از مهمترین مراحل در نصب تجهیزات حفاظتی ساختمان است. نصب دوربین مدار بسته در تهران یکی از فعالیتهای شرکت چشمان بیدار آریا میباشد به شما این فعالیت به صورت کاملا حرفه ای و با خدمات پس از فروش ارائه میگردد . راهرو و راه پله: این نقاط نیز نیاز به نظارت و کنترل دقیقی دارند و نیاز است که ورودیهای آنها و پاگردها با استفاده از دوربینهای با کیفیت و رزولوشن بالا پوشش داده شوند. DH-IPC-HFW۴۴۳۱TP-S-S۴ : این دوربین IP، با قابلیت ارائه تصاویر تا رزولوشن ۴MP و پشتیبانی از قابلیتهای تشخیص چهره، IVS ( هوشمند ) و WDR (۱۲۰dB) میتواند شما در نظارت دقیق محیط یاری سازد.. هر چه رزولوشن تصویر ذخیره شده بالاتر باشد، تصویر روشن تر و واضح تر خواهد بود. اولین دوربینهای تحت شبکه در سال ۱۹۹۶ توسط شرکت “Axis” با استفاده از پایه نرمافزاری لینوکس (Linux) تولید شد، این دوربینها براساس استانداردهای HTTP و RTSP طراحی گردیده بود و از استانداردهای IP برای ارسال تصاویر در قالب اطلاعات (Data) استفاده میکرد.

نوع و مدل دوربین مداربسته را باید با در نظر گرفتن مشخصات منطقهای که تجهیزات امنیتی در آن نصب میشوند انتخاب کنید. به طور کلی می توان گفت که بازار کار نصب این سیستم ها نسبت مستقیمی با میزان ساخت و سازها دارد. اهمیت این موضوع زمانی است که شما دوربین ها را در مکان هایی قرار دهید تا دید کامل نسبت به تمامی زوایای محلی که دوربین های مداربسته در آن نصب می شوند داشته باشد . برای دریافت تصاویر باید با متصل کردن کابل VGA از دستگاه دی وی آر به دستگاه مانیتور یا تلویزیون تصاویر را انتقال دهید و مشاهده کنید . جهت خرید میتوانید به وب سایت فراگستر مراجعه و یا با شماره ۰۲۱۵۳۸۶۲ تماس بگیرید. همچنین در صورتی که بخواهید مدار شماره گیر خودکار تلفن را به مدار دزدگیر نصب نمایید.

امروزه بسیاری از دوربین های مدار بسته هایک ویژن قابلیت انتقال تصویر روی دستگاه دی وی آر را ممکن کرده اند . در فروشگاه اینترنتی هایک لوک شما مشخصات تمام دوربین های مدار بسته و دستگاه های ضبط کننده دی وی آر و ان وی آر را با توجه به نیازتان می توانید پیدا کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید . به طور مثال اگر دستگاه دی وی آر 16 کانال باشد یعنی شما می توانید 16 عدد دوربین مدار بسته را به آن وصل کنید . پس از این موضوع می توانید نرم افزار مخصوص هر برند برای انتقال تصویر را نصب کرده و پس از انجام تنظیمات آن انتقال تصویر را انجام دهید. با نصب دوربین مداربسته بیسیم می توانید هوشمند سازی خانه خود را انجام دهید . همراه این دوربین های بی سیم یک دیسک فشرده یا همان CD ارسال می شود که باید این دیسک فشرده را برای نظارت تصویری و دسترسی به دوربین های مدار بسته بی سیم روی کامپیوتر خود نصب کرده و مراحل دسترسی دوربین های بی سیم را انجام دهید .

نصاب دزدگیر اماکن

هستید، می توانید بعد از صحبت با کارشناسان این مجموعه و دریافت راهنمایی ها در خصوص جزئیات دوره، به مهارت آموزی بپردازید. در این حال شما با مراجه به سایت اینترنتی هایک لوک می توانید انواع و اقسام سیستم مدار بسته توربو اچ دی با سیستم مدار بسته تحت شبکه را با توجه به نوع مکان یا سازه ای که می خواهید دوربین مدار بسته را نصب کنید خریداری کرده و نصب و راه اندازی کنید . در این مواقع دزدگیر شروع به هشدار دادن کرده و اطرافیان از وقوع خطر آگاه شده و می توانند به موقع اقدامات لازم را انجام دهند. به طور معمول محل مناسب برای نصب با در نظر گرفتن نیازهای حفاظتی ساختمان انتخاب میشود. برای اینکه بخواهید در هنگام نصب به دوربین های مدار بسته برق رسانی کنید باید از یک پاور مرکزی یا آداپتور های کم آمپر جداگانه استفاده کنید .

قیمت فروش دزدگیر اماکن تهران با توجه به برند دستگاه، گارانتی، روش های شناسایی، ماژول های دستگاه و … نصب دوربین مدار بسته در تهران استفاده از آبهای متخصص این امکان را به شما می دهد که در کمترین زمان و کمترین هزینه بهترین راندمان را جهت افزایش امنیت محل کار یا زندگی خود داشته باشد. یکی از دوربینهای محبوب مناسب نصب آسانسور در تکنولوژی HDCVI، دوربین DH-HAC-HDW۱۲۰۰LP است، این دوربین، یک دوربین با کیس Eyeball است. معمولا بهترین مکان ها برای عبور کابل در بالای سقف کاذب یا در مکان عبور آسانسور می باشد که نمای ساختمان زشت و زننده نشود . همانطور که می دانید یک کلان شهر تهران هر روز شاهد چندین سرقت و دزدی می باشد در صورتی که شما بتوانید تصاویر با کیفیت از چهره و یا شماره پلاک افراد مجرم داشته باشید به راحتی می توانید مال مسروقه شده خود را پیدا کنیم، ولی برای این کار لازم است که حتما از دوربین مداربسته با کیفیت دیگر و نصاب دوربین مداربسته متخصص استفاده نمایید و برای این کار به شما توصیه می کنیم حتما با یک شرکت متخصص و دارای تجربه و تخصص کامل در این حوزه قرار دادند شرکت چشمان بیدار آریا این امکان را به شما می دهد، که به راحتی و تنها با یک تماس تلفن بهترین قیمت و متخصص در این افراد استفاده نموده و بهترین کیفیت را برای امنیت و آرامش خود داشته باشد .

نصب دوربین مداربسته منزل دوربین های آنالوگ به دلیل قیمت ارزان تر و نصب و راه اندازی آسان تر نسبت به دوربین های دیجیتال از محبوبیت بالاتری برخوردارند و مناسب مکان هایی هستند که قرار است در آن از تعداد کمی دوربین استفاده شود یا در بودجه پروژه محدودیت داریم. زیرا این اجبار باعث افزایش امنیت و کاهش جرم و جنایت برای شما و همسایگان شما میباشد شاید باور این قضیه که شما با نصب دوربین مدار بسته نه تنها به خود بلکه به همسایه خود و به همنوع خود نیز کمک می کنید غیر قابل باور باشد ولی به این نکته توجه کنید زمانی که یک دزد و یا سارق،متوجه وجود دوربین مدار بسته شود دیگر در آن محل اقدام به دزدی و سرقت نخواهد کرد زیرا می داند که همسایه شما دارای دوربین مداربسته بوده و چهره او او تشخیص داده شده است .بنابراین یکی از نیازهای اصلی در زندگی شهری مخصوصاً در شهر تهران استفاده از دوربین مداربسته به منظور افزایش عمر و آرامش می باشد .

نصاب دوربین مداربسته در تهران